روش‌های ارسال

فروشگاه تی لوسو به منظور تسریع و تسهیل فرایند ارسال محصولات خود از روشهای مختلف استفاده مینماید لذا کاربران گرامی با توجه به سه فاکتور کلیدی دقت در ارسال محموله , سرعت و هزینه ارسال میتوانند از بین روشهای ارائه شده به فراخور شرایط خود یکی از روشهای حمل را انتخاب نمایند.

 

لازم به ذکر است که در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 

پیک اختصاصی فروشگاه تی لوسو

در حال حاضر پیک اختصاصی فروشگاه تی لوسو فقط در شهر فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد. در این روش کلیه محصولات و سفارش ها حداکثر طی مدت 24 ساعت کاری به کاربران تهرانی تحویل میگردد.

-          هزینه حمل کلیه سفارشهای بالا تر از 1000000 ریال درتهران رایگان می باشد و هزینه حمل سفارش های کمتر از 1000000 ریال در سراسر شهر تهران و معادل 50000 ریال خواهد بود.

-          لازم به یادآوری است کاربران گرامی لازم است در این روش حمل هنگام تحویل سفارش خود نسبت به کنترل کالا با کالای سفارش شده در صورت عدم انطباق بسبت به عودت کالا اقدام نمایند.(جهت اطلاعات بیشتر به رویه های عودت کالا مراجعه نمایید)

 

 

 

پست پیشتاز

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهر تهران در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهر تهران نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

 

پست سفارشی

پست سفارشی برای سفارش‌های خارج از شهر تهران در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهر تهران نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 5 تا 7 روز  کاری است.